O firmie

    Centrum Nieruchomości i Kredytów jest podmiotem, który w profesjonalny sposób zajmuje się obrotem i zarządzaniem nieruchomościami oraz pośrednictwem kredytowym. Naszym głównym zadaniem jest umożliwienie Klientom indywidualnym oraz Firmom dostępu do profesjonalnych usług związanych z zakupem, sprzedażą oraz najmem nieruchomości, a także pomoc w uzyskaniu tak potrzebnych środków na sfinansowanie tych przedsięwzięć. Dzięki prężnej współpracy Naszej Firmy  z liczącymi się na rynku multiagencjami kredytowymi oraz bankami, mamy możliwość przygotowania dla swojego klienta szeregu rozwiązań finansowych. Takie postępowanie, ma na celu umożliwienie mu doboru odpowiedniego finansowania, w zależności od jego potrzeb. Dysponujemy różnorodnością usług finansowych, począwszy od kredytów chwilówek a kończąc na kredytach obrotowych dla firm lub finansowaniu dużych inwestycji np. deweloperskich. Zespół Centrum Nieruchomości i Kredytów składa się z profesjonalistów, którzy swoje wieloletnie doświadczenie zdobywali we wiodących instytucjach finansowych, działających na terenie naszego kraju. Wiedza poparta wieloletnią praktyką pozwoli zaoszczędzić Państwu czas, a ponadto daje gwarancję należytej obsługi zarówno   w przypadku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami jak i pośrednictwa finansowego.

  Służymy Państwu profesjonalnym doradztwem związanym ze sprzedażą, zakupem, najmem nieruchomości bądź uzyskaniem finansowania na wybrany przez Państwa cel. Jesteśmy po to, aby Państwu pomóc. W sposób przystępny przedstawiamy całą procedurę związaną z zakresem naszej działalności tak aby była zrozumiała. Wszelkie zapisy zawarte w umowach, są dokładnie omawiane    z Klientem, tak aby zawierając umowę miał on pełną świadomość wiążących się z tym skutków prawnych.

  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tak żeby wspólnie dokonać wyboru jak najbardziej korzystnej dla Niego oferty. Kompleksowe działanie Naszej Firmy, pozwoli Państwu na sprawne znalezienie odpowiedniego lokum, uzyskanie pomocy z naszej strony w ewentualnym rozwiązaniu wszelkich spraw z nim związanych, przykładowo tj. uzyskanie odpowiednich dokumentów urzędowych, wykreślenie lub wpis w księgach wieczystych, sprzedaż lub zakup nieruchomości na etapie egzekucji komorniczej.

   Centrum Nieruchomości i Kredytów na stałe współpracuje z kilkoma renomowanymi kancelariami notarialnymi oraz prawnymi co powoduje, że na każdym etapie postępowania Nasi Klienci mogą skorzystać z porady prawnej zarówno przy zakupie, sprzedaży bądź najmie nieruchomości lub          w przypadku zaistnienia nieścisłości związanych z udzieleniem finansowania.

Zapraszamy do współpracy oraz skorzystania z naszych usług.

Notatnik